Telefonické dotazy: 733 44 66 11

Ukradený potenciál

Pouze v našem e-shopu získáte knihu s podpisem autora.

Dnešní svět je plný polopravd, manipulací a intrik, tato moderní doba nás uvěznila ze strachu před pravdou a sebou samými. Budete překvapeni, jak je vzdělání ve školách jednostranné, kolik lidí nikdy v životě nebude vědět, co přesně chce.

Objednat knihu nebo Stáhnout ukázku Objednat jako E-knihu
  • Staženo 21.074x

Autor se pravidelně setkával s velmi úspěšnými podnikateli a také je spoluzakladatelem prvního investičního klubu v ČR. Po vážném zranění Achillovy šlachy si uvědomil, jak důležité je být šťastný. Začal psát a odešel ze světa velkého businessu... Kniha, která zvyšuje uvědomění si vlastního potenciálu. Více o knize

Akce, nyní za 249,- Kč 349 Kč / 14 EUR Claudio Depeyrac byl také hostem ELIA TV
S podpisem autora

Váš nákup na naši zodpovědnost (GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ)!
Pokud s knihou nebudete spokojeni, můžete nám ji do 14 dnů od zakoupení vrátit.
Video s Claudio Depeyrac
Během osmi měsíců již 3x vyprodáno.Stále váháte?
Přečtete si článek Byl jsem dítě systému.
Exkluzivní rozhovor s autorem

Kniha, která zvyšuje uvědomění si vlastního potenciálu.

Člověk má vrozené schopnosti, které kvůli systému nemůže naplno využívat. Než si člověk uvědomí co jsou jeho silné stránky, je veden k práci, která ho nebaví, ve které nevyužije celý svůj potenciál.

Chudý člověk má obvykle hodně peněz uložených v bance, které leží ladem a věří svému bankéři…Pokud však zjistíme, jak dnešní SYSTÉM funguje, můžeme se v něm naučit pohybovat.

Zaměstnání vám vezme mnohem více času a energie, než kolik ve skutečnosti dostanete peněz. Nejhorší jsou velké fabriky! Koho baví, jíst, pít a spát na povel? Pro většinu lidí je to závod s časem. Dokud ještě nemají vlastní rodinu, povinnost splácet hypotéku a pravidelné měsíční složenky, mohou se pokusit ještě riskovat. Když budou mít štěstí, podaří se jim vést úspěšně vlastní firmu, v opačném případě se často rychle zadluží a svými penězi zaplatí za své vlastní chyby…

Počet knih pro první výtisk je omezený!

Twitter


Newsletter