Telefonické dotazy: 733 44 66 11

Články

MLM, nebo spoléhat na vlastní myšlenku?

07. 05. 2015

Zaměstnání může být doopravdy super věc. Jsou to ty situace, kdy prosedíte celý den v kanceláři a občas vyřídíte firemní telefonát, nebo si jako noční hlídač zdřímnete v práci, popř. pracujete na recepci hotelu, kde se netrhnou každou chvíli dveře s novými zákazníky. S tím souvisí druhá věc, já tomu říkám „jak často vám zapíná a vypíná mozek“, není totiž 9 hodinová šichta, jako být devět hodin v práci. Začínáte-li s podnikáním, máte dvě možnosti, buď něco vymýšlet, nebo získat osvědčené recepty, které jsou již vymyšlené. Většina lidí na dobrý business čas nemá. Ovládly je vnuknuté iluze, že pouze 5% lidí, v jakékoli oblasti, je na špici. Pokud ovšem vezmeme lidi, jako je BILL GATES, STEVEN JOBS, Donald Trump, tak možná ano. Ale, kdo potřebuje mít miliardy dolarů?

Potenciál dětí v ohrožení! (Samé jedničky, ale jinak bída…)

07. 05. 2015

Princip školství je špatný v tom, že učí vizi, která není úplně pravdivá. V tom smyslu, že když budu mít dobré vzdělání, tak se budu mít dobře. Což je tak polovina pravdy. Protože samozřejmě dobré vzdělání rozšiřuje obzory, o tom žádná. Druhá věc, ta zásadní je, že lžou vtom smyslu, že se budu mít dobře, což není vůbec pravda. Mnoho lidí je chytřejších než lidi, co mají desítky miliónů, ale mají se špatně, protože nepochopili systém, jako takový. Proč jedničkáři nezřídka pracují pro trojkaře? Jak nebýt klasický systémák, ale získat ze systému co nejvíce? To se dozvíte v rozhovoru s Claudio Depeyrac, autorem knihy Ukradený potenciál - nejtemnější knihy o úspěchu, který v ČR vyšla. Je vhodná jako povinná četba pro studenty středních a vysokých škol (http://bit.ly/1jcq6v7).

Claudio Depeyrac: na posteli jsem ležel už dávno (ELIA TV)

14. 01. 2015

Jezdit neustále tou samou cestou z práce a potkávat ty stejné lidi? Recept na to, jak být sám sebou a žít podle sebe.

Premiéra nového videa - Vystup z šedi průměru

18. 06. 2014

Až dnes večer opět ulehnete v obývacím pokoji a zapnete si televizi, možná v tu dobu začne už více lidí chápat, jaká je to zbytečnost mezi sebou stále bojovat, proč co Čech to student. Kdo těží z naivní důvěry v systém a proč ve společnosti „chybí“ peníze… O jaké vlastnosti demokracii se nám ve škole zapomněli zmínit? Je mi velkou ctí vám představit mé nové video! Internet má velkou sílu a jeho hybnou energií jsme my! Šiřme společně evoluci vědomí!

Ukradený potenciál - kniha pro odhodlané

06. 05. 2014

„Žijeme v kapitalismu, ale nikde se nevyučuje. Každý hledí na vzdělávání, ale nerozvíjí se u lidí schopnosti. Když se někdo na poradě neodváží vstát a říci, jak by to mělo podle něho fungovat správně, jak může být tento člověk i s těmi informacemi úspěšný??? Můžete něco vymyslet, i když nejste dostatečně kreativní? Nebo, co když se ještě někdo vzdává dřív, než doběhne do cíle? Když selže teorie a v praxi se ukáže, že to celé funguje jinak, jak si s tím poradíme??? Mnohem větší překážky je nucen člověk překonávat, když se rozhodne jít na cestu do neznáma a začne podnikat.

Claudio Depeyrac - tři principy štěstí (Moskva 2014)

21. 01. 2014

Neznám člověka, který by měl času nekonečno, přesto jím mnoho lidí plýtvá, jako kdyby tu měli být věčně… Tímto úvodem Vás zdravím přátelé v roce 2014 a posílám VŠEM toto video!

Claudio Depeyrac bude mít autogramiádu v České Lípě

08. 12. 2013

Nedávno jsme vás informovali o mladém a nadějném spisovateli Claudio Depeyrac (vlast. jménem Michal Mrhač), který pochází z České Lípy. Ještě před rokem a několika pár měsíci chodil o francouzských holích a měl přetrženou Achillovu šlachu. Jeho kniha Ukradený potenciál si během tří měsíců našla již na čtyři stovky čtenářů a to se na českém trhu ještě ani neohřála. Jedná se o pozoruhodný příběh mladého muže, který svoji knihu dokázal vydat sám na vlastní náklady. Odvaha se určitě v tomto případě vyplatila.

Claudio Depeyrac: Byl jsem „dítě systému‘‘

05. 11. 2013

Povím vám, co jednou zaznělo z úst člověka, který dokončil pouze sedm tříd základní školy: „Co bych se učil, abych měl střední nebo vysokou, když mě potom stejně šoupnou do fabriky, to tam můžu jít rovnou už teď.“

Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali

28. 10. 2013

Blíží se předčasné volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR, které se uskuteční ve dnech 25. a 26. října. Claudio Depeyrac se zamýšlí a otevřeně hovoří o dnešním stavu politiky. Jak mohou být v naší politice lidé, za kterými nestojí žádné historické úspěchy? Dále upozorňuje, že politici jsou pouhé loutky, které postupně prodávají národní státy, do rukou globální mafie.

Rozhovor na téma: investování do začínajících firem

22. 10. 2013

Dnes jsem poskytl rozhovor pro portál Mladý podnikatel.cz, ve kterém se dozvíte, proč pouze pár lidí najde pro svůj business investora, aneb....málokdo dnes dokáže nést riziko, že o své peníze může přijít.

EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR - AC24.cz

22. 10. 2013

EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR pro největší nezávislé médium v ČR – AC24.cz, kde se dozvíte proč jsem se rozhodl napsat knihu Ukradený potenciál a co je mým cílem.

Nový článek - Vlastní hlavou.cz

08. 09. 2013

Netradičním názvem knihy dává autor najevo, že člověk má vrozené schopnosti, které kvůli systému nemůže naplno využívat. Než si člověk uvědomí co jsou jeho silné stránky, je veden k práci která ho nebaví a ve které nevyužije celý svůj potenciál.

Právě začal oficiální prodej

30. 08. 2013

Nyní můžete knihu zakoupit a max. do 5 prac. dnů Vám bude doručena. Lze také využít osobního odběru na Praze 1 a v České Lípě.

Právě byl ukončen PŘEDPRODEJ

26. 08. 2013

Právě byl ukončen předprodej, který trval přesně 35 dní. Dnešním dnem startuje oficiální prodej a od 2.9 také lze zakoupit jako E-KNIHU pro čtečky WOOKY a AMAZON KINDLE. Více info naleznete na našich stránkách. Přeji hezký den!

Rozhovor s Investičním webem

08. 08. 2013

Dne 1.8 - Claudio Depeyrac navštívil redakci Investičního webu, to nejzajímavější z rozhovoru naleznete přímo zde. http://www.youtube.com/watch?v=rF9wTekrn7g

Oficiální spuštění stránek

23. 07. 2013

Ahoj všem, dne 22.7 v 18.00 jsme spustili oficiálně tyto stránky, jedná se zatím o zkušební provoz, může se tedy stát, že stránky mohou občas vypadávat. Děkuji za pochopení. C.D


Objednat knihu