Telefonické dotazy: 733 44 66 11

Napsali čtenáři

Děkujeme za Vaše hodnocení. Každý čtenář obdrží 14 dní po objednávce link, jehož prostřednictvím může knihu zde ohodnotit. Až poté může vložit své hodnocení. Chceme, aby na této stránce byly pouze relevantní informace, které pomohou dalším čtenářům (info@depeyrac.com).

Objednat knihu

Dobrý den, tato kniha mě od začátku do konce nepřestala bavit. Na každé jedné stránce se nachází spousta informací a celá kniha funguje jako celek parádně. Moc se mi líbilo, že tyto poznatky pan Claudio poznal na vlastní kůži při své ne vždy jednoduché cestě životem v poměrně mladém věku a informace předává takříkajíc z první ruky bez zbytečných pozlátek. Knihu doporučuji dále a v mnohým věcech jsem změnil názor a vidím společnost trochu z jiného pohledu. Jsem vděčný, že jsem si tuto knihu mohl přečíst ještě jako teenager a s tímto knowhow mohu naložit, jak nejlépe to jen bude možné.

Tomáš Svoboda, Rychnov nad Kněžnou

Kniha byla perfektní,naprosto podpořila to co už jsem stejně dávno tušila.Je moc dobře,že to konečně někdo pustil do světa.Díky moc za ni.

Michaela Vencl, Vrchlabí

Knížka byl dárek pro kamaráda, takže na hodnocení je brzy :) doufám že mi jí na chvíli půjčí a budu si jí moct také přečíst :)

Tomáš Chum, Praha 5 Hlubočepy

Děkuji za knížky. Jsme spokojeni. Knížka je velmi zajímavá. Je skvělé, že tato kniha vznikla. Autorovi děkujeme. Snad to otevře lidem oči.

Moc děkuji za tento úhel pohledu a dívání se na svět jinýma očima.Tato kníža byla tak silná,že buď člověk ji odhodí,protože nesouhlasí s jeho začitými paradigmaty a nebo jí bude s nadšením hltat stránku po stránce.Musím říct,že tato knížka bude v mé knihovně na prvním místě,a to dokonce i před borcema jako je Dale carnegie,Napoleon Hill,Robert kiyosaky.Důvod?Protože tato knížka se dívá na svět jako na celek a probouzí v člověku obrovskej prožitek,uvědomnění a prozření.Nezbývá mi nic jiného,než vám do budoucna popřát hodně štěstí v další tvorbě a nikdy se nevzdávejte.Svět takový lidi jako vy potřebuje.Jen tak dál !!!

Lukáš Kočí, Praha

Kniha ukradený potenciál mi poskytla upřímný náhled autora na fungování dnešní společnosti a také základní know-how pro podnikání. Není to příliš optimistické čtení, ale rezonuji s většinou informací, které jsem zde získal. Jsem rád, že jsem si knihu koupil. Rozšířil jsem si zase o něco své obzory. Přečtení doporučuji každému, kdo už nechce strkat hlavu do písku a tvářit se, že je vše v pořádku a chce udělat změnu!

Michal Švec, Praha 10

Skvělá kniha, doporučuji všem kolem sebe. Hodně mi dala a také mám konečně tip na pořádný vánoční dárek :)

Monika Kocourková, kroměříž

Kniha byla zajímavá, srozumitelná. Děkuji

Důvodů, proč jsem rozhodl objednat knihu Ukradený potenciál je více, mezi nejzásadnější patří fakt, že jsem si uvědomil klíčovou důležitost osobního rozvoje a tato kniha je ideálním začátkem. Trvalo mi to od dosažení plnoletosti celých deset let, než jsem skutečně pochopil, že systém hraje v náš neprospěch. Nezmění to žádná parlamentní strana, žádný prezident. Jediný způsob, jak utéct z linky, která sériově vyrábí armádu novodobých otroků, je čerpání informací, získání takového vzdělání, které je v našem školství tabu. Deset let dospělého života jsem strávil v iluzi, ale procitl jsem. Ještě je čas vše dohnat. Kniha mi v tom velice pomohla, sice už jsem hodně věcí věděl, ale tajemství úspěchu není jen získat informace, ale dát si dohromady souvislosti a přemýšlet o nich. Ukradený potenciál - název přesně vystihuje palčivý problém dnešní doby. Velice dobré čtivo, které mohu za sebe jen doporučit, má čestné místo v mé knihovně.

Miloslav Amihaesei, Příbram

Super kniha, mnoho sem už věděl, ale tady to vše do sebe krásně zapadá. Děkuji a vřele doporučuji

Ahoj, zprvu jsem knihu odložila, že prvně dočtu knihu rozečtenou a k této se vrátím. Pak od Tebe přišel e-mail, abych knihu zhodnotila, tak jsem do ní nahlédla - a už jsem ji nepustila! Každý večer jsme si ji s manželem četli nahlas a musíme doporučit. Tuto knihu by skutečně měli číst všichni, hlavně dospívající děti, aby si zavčasu mohly rozhodnout s plnou zodpovědností svůj život.

Ilona Černohorská, Jihlava

První knihu Ukradený potenciál jsem si koupil už v létě a byl to zásah přímo do černého. Nakonec mě o ní usmlouval kamarád v Zázrivé na Slovensku a teraz od Tater k Dunajů všeci ju čítájů. Nyní už mám doma další tři výtisky s podpisem Claudia Depeyraca. Jedna jde do mé knihovny, protože je stále se k něčemu v ní vracet a další dvě knihy budou jako krásný dárek k Vánocům pro mé již dospělé děti. A to vše završeno osobním setkáním s Claudiem při Depeyrac Academy - úžasné. Děkuji a přeji všem krásné Vánoční svátky a bohatý život :-) Ludek Dou Brava

Ludek Doubrava, Chomutov

Dobrý den, s dodáním i komunikací jsem spokojena. Můžu doporučit.

Eva Bělohoubková, Lipník nad Bečvou

Precital som vela knih o tom ako zmenit svoje myslenie, a taktiež knihy o podnikani a financiach keď som chcel začať podnikat. Len je velká škoda že vasa kniha nevyšla už vtedy, pretoze som nemal na neake dolezite otázky odpovede a vo vašej knihe som ich nasiel.. teraz už viem prečo mi to vtedy nevyšlo a kde som urobil chybu. Je to fantasticka kniha a túto knihu som mal čítať ako prvu a až tak tie ostatne. Dakujem vám za ňu.

Viliam Krescanko, Prešov

Je to snad první kniha, kterou jsem přečetl naráz. Je ale pravda, že jsem měl specifické podmínky - vyhradil jsem si na to celý den. Některé věci jsou obecně známé, některé méně, některé jsou překvapivé. Každopádně způsob. jakým je prezentování fungování současné společnosti, ve které žijeme, mi přijde pochopitelný. Pěkně napsáno, otevírá oči k dění kolem sebe...

Četl jsem už spousty knih o podnikání a úspěšném životě. Děkuji za tuto knihu, která mi ukázala zase jiný pohled.

Jakub Herrmann, Hlučín

Velice si vážím autora a jeho knihy ,, ukradený potenciál ,,. Kniha se mi velice líbila, našla jsem v ní mnoho důležitých věcí a situací, pravd a především, jak to vše tady opravdu funguje. Poslední kapitola mne zaujala asi ze všeho nejvíc, líbí se mi, jak autor popisuje dnešní situaci, dřívější situaci a jak to vše spolu souvísí a kam to vede.....myslím, že tuto knihu by si měl přečíst každý člověk, kterému záleží na této zemi, světě a celkově na žití tady. Co se týče rad k podnikání - jsou velice chválihodné a trefné. V některých lidech, i přesto, že nemají excelentní vzdělání může být mnohem více schopností, které se naučí praktikovat i v životě a tady autor upozorňuje na vše důležité. Je to o tom, se chtít něco nového učit a zároveň mít to i částečně v sobě. Každopádně tuto knihu velmi ráda doporučím ve svém okolí a doporučuji ji opravdu každému, kdo o sobě opravdu přemýšlí. Děkuji Martina Č. Nový Bor

Martina Čáslavová, Okrouhlá u Nového Boru

poviná (nejen) školní četba ! kniha plná AHA-momentů, doporučuji všem co nejsou spokojeni s dosavadním životem např. zaměstnance, co pracuje,nakoupí jídlo a znovu..

Pavel Slunečko, Litoměřice

Dobra kniha která stoji zato si ji přečíst v dnešní uspěchané době. Díky autorovi a mohu doporučit. LK Hezky den všem a více radosti a smíchu.

Velmi pozitivně hodnotím obsah knihy, která se čte jedním dechem. Cením si postoje autora i v tom, že pravdu o současném stavu nijak nekamufluje a nazývá věci pravými jmény, a také toho, že sdílí své zkušenosti a přináší perspektivu, jak vytvořit lepší budoucnost.

Tak konečně jsem tu knížku dočetl, je jednoduše skvělá! Výborně napsaná, čtivá a jednoduchou formou popisuje fakta. Na doporučení přítele jsem objednal dva výtisky, jeden jsem dal dospělé dceři jako dárek. Je nadšená! Určitě si objednám další výtisky, aspoň budu mít vhodné dárky, za které se člověk nemusí stydět. Jen tak dál, naše společnost takovéto lidi potřebuje. Zdravím a těším se na další úspěšné knížky a činy. Igor Prusenovský

Igor Prusenovský, Brno

Kniha je skvělá. Doporučuji ji všem, kterým není jedno kde žijí a proč vlastně žijí. Nebuďte otroky, buďte svobodní.

Adéla Syrovátková, České Budějovice

Přečetl jsem sice jen několik kapitol,ale už teď ji doporučuji všem!Po přečtení knihy napíšu více.Super!

Josef Bukolský, Hranice na Moravě

Kniha mě velmi mile překvapila. Je přínosná, k zamyšlení a velmi hezky čtivě pojata. Jediný nedostatek vidím v chybkách a překlepech. Její zakoupení byl rozhodně dobrý krok. Děkuji

Pavel Smidrkal, Usti nad Labem

Super knížka, spoustu informací, už jsem tak nějak věděl, ale teprve tohle dílo, mi pomohlo si to všechno dosadit do souvislostí. Můžu jedině doporučit. P.S. Zavedl bych ji jako povinnou četbu pro středoškoláky :-)

Dobrý den Děkuji za tuto knihu a informace v ní obsažené. Díky knize Ukradený Potenciál jsem si ujasnil dosti věcí, které jsem si dříve nesprávně chápal. Díky těmto informacím jsem se posunul o velký krok dopředu a za to autorovi mockrát děkuji. Knihu mohu jen doporučit. Hlavně těm, kteří si neuvědomují jak dnes v ČR vše funguje.Většina lidí si myslí jak vše funguje, ale pravda je bohužel jiná. Ještě jednou díky za tuto knihu. S pozdravem Petr

Petr Jakš, Jemncie

Děkuji za knihu, po deseti letech v zaměstnání jsem začal podnikat a trvalo mi zhruba pět let studia a mnohdy tvrdé praxe v podnikání, než jsem pochopil jak vše funguje. Ve společnosti, v podnikání, na finančních trzích, ve světě. Kniha Ukradený potenciál je vynikající četba pro každého nespokojeného člověka, který chce začít něco dělat jinak než dosud. Nebo třeba teprve sbírá odvahu udělat ten první krok. První krok k naplněnému, samostatnému životu. K životu, kdy spoléhám především sám na sebe.

Tomáš Mohelník Mohelník, Praha 9

Dobrý den, zatím mám knihu přečtenou asi tak z 80%. Oceňuji nápad, provedení a poskytnutí ucelených informací v knižní formě. Hodně informací v knize uvedených není pro mne osobně novinkou, poslední 3 roky jsem měla možnost více brouzdat po internetu a alternativních webech, a na základě získaných informací si skládat svoje info puzzle. Další skutečnosti, postřehy, zkušenosti a fakta, které uvádíte, byly pro mne novinkou a i když je momentálně nevyužiju, kdo ví, možná mi budou k užitku v budoucnu. Určitě nákupu nelituji (i přes moji čistou mzdu do 6 tis./měs.) :) Hodně prodaných výtisků, kladnou odezvu a hodně štěstí přeji! S pozdravem A. N. :)

Knihu som nasiel nahodou na internete. Hned som si stiahol ponukanych 64 stran v ramci demo ukazky. Este som nebol ani v polovici tejto ukazky a hned som si knihu objednal lebo ma zaujala ponukanymi informaciami a formou akou je pisana. Vrelo odporucam tuto knihu, kazdemu kto chce uvazovat o veciach, ktore sa deju okolo nas a nie len bezhlavo konzumovat, co nam kto ponuka ( media, vzdelanie, zdravotnictvo, financie, ... )

Jozef Hriň, Liptovský Mikuláš

Kniha popisující skutečnou pravdu a příčinu o rozdělení moci v naší společnosti.

Včera mi tato úžasná kniha přišla a dnes jsem již u poslední kapitoly :-) to myslím mluví samo za sebe...spousta informací v ní obsažených pro mě nejsou novinkou, spíše potvrzením, ale to proto, že se zajímám o všechno, co je tak zvaně za oponou. Avšak kniha nabízí ucelený pohled právě na vše, co je obyčejnému smrtelníkovi tak šikovně zatajováno, či překrucováno těmi, co na tom mají své zájmy. Jediné, co bych mohla knize vytknout je několikero tiskových chyb, avšak to mnohonásobně převyšuje kvalita informací, podnětů a nápadů v ní obsažených, za což Vám patří veeeelikánský DÍK.:-)

Barbora Tůmová, Stošíkovice na louce

Kniha, která posouvá jednotlivce jako uvědomění si nejen svého potenciálu, ale také potenciálu předků a jejich následovníků budoucnosti otevírající netušené možnosti. Anita Bočková

Anita Bočková, Ostrava 3

Když jsem minuý rok na internetu našel video s panem Depeyracem o jeho knize Ukradený Potenciál velmi mně zaujalo - přečetl jsem si zdarma ukázku knihy a objednal si knihu celou. Knihu hodnotím jako velmi přínosnou. Myslím, že největší význam má pro mladé lidi, či lidi co nejsou spokojeni se svým společenským údělem a přemýšlejí jak své postavení zlepšit. V knize je systematicky popsáno jak funguje naše společnost a čím se odlišují myšlenkové pochody lidí, kteří jsou v naší společnosti na špici a naopak jak uvažují lidé s kterými život a naše společnost hází jako vítr s listím. Pokud chcete patřit k té první skupině přečíst si knihu Ukradený Potenciál je dle mého soudu krok správným směrem, který Vám může k úspěchu a k tomu abyste prožily život dle Vašich představ pomoci.

Pavel Štípský, Lipov

Vřele doporučuji. Právě jsem dočetl vaši skvělou knihu,kterou jsem si objednal po přečtení ukázky z této knihy.Nemohl jsem se dočkat až ji dostanu do rúk a musím říct že je úžasná.Měl by si ji přečíst každý.Člověk se na některé věci najednou díva úplne jinak Škoda že ji nejde koupit běžne v knihkupectví.Obvolal jsem kdejaké knihkupectví, ale nikde ji neměli.Po přečteni té ukázky jsem ji chtěl mít hned,tak jsem si na ni musel počkat až mi přijde poštou. O to víc jsem si ji vychutnal. Ještě jednou moc za ni děkuji. S pozdravem Pavel Kubica

Pavel Kubica, Stonava

srozumitelné, srovnané a logicky souvislé informace, které by měl každý ve společnosti vnímat, pokud ne, můžeme tato kniha být inspirací, jak méně býti ,,OVČANEM´´ :-)) peace 4all

Ota Müller, Dobranov

Ahoj vsichni! Super kniha. Vsem vrele doporucuji kdo chteji neco a hlavne SEBE zmenit. Nikdy bych necekal tak skvelou knihu od tak mladeho autora. Z plneho srdce doufam, ze se tato kniha dostane k co nejvice ctenarum. Diky Michale Ales W. Dvorak

Ales Dvorak, Moravsky Krumlov

Kdo trochu přemýšlí o životě a dění okolo nás, tak se dostane k velmi podobným závěrům jak popisuje tato kniha. Ušetřila mě několik let života, který můžu prožít lépe a to jen tím, že je vše přehledně sepsané. A díky tomu mám také více času na rodinu a děti. Toto by měla být povinná četba ve školách.

Pavel Tejkl, Hradec Králové

jsem nadsen:-) bohuzel mohu jen to:-(

ludek muller, steti

Veľmi dobré zhrnutie podstaty kľúčových problémov súčasného sveta, ktoré pramenia zo zastaralých spoločenských štruktúr ako vzdelávacie inštitúcie, mocenské štruktúry a zamestnanecká práca, ktoré nedokážu reagovať na rýchlo meniace sa podmienky dnešného sveta. V úvode kniha môže pôsobiť smutne až beznádejne, ale autor presvedčivo ponúka riešenia a užitočné informácie pre každého, kto sa rozhodne vydať sa na podnikateľskú dráhu vytvárania vlastného obchodného systému. Knihu si s istým časovým odstupom čoskoro veľmi rád prečítam ešte raz.

Robert Zelník, Myjava

Všiml jsem si, jak mnoho lidí kopíruje ty úspěšné v tom, jak se oblékají, čím jezdí, kam jezdí na dovolenou, a jak málo lidí kopíruje ty úspěšné v aktivitě, pracovitosti, kultivaci své mysli. Většina úspěšných zná pravdu o školském systému, o státním systému, o podstatě bankovního systému. Většina těch ostatních tyto věci nezná. není divu - školský systém nemá zájem mladé lidi tyto pravdy naučit. Vychovává dobrého jedince stáda, nepodporuje jedinečnost. Proto doporučují všem mladým přečíst si knihu Ukradený potenciál, aby si nenechali hned zkraje svého života ukrást svůj potenciál. A starším také, aby vyvíjeli tlak ke zvýšení množství škol jiného charakteru, tím, že budou zapisovat své děti do Walfdorfských škol nebo Montessori škol. Petr Bujok, provozovatel webu http:know-how-post.cz

Petr Bujok, Návsí

Je to kniha která určitě stojí za přečtení a neměla by chybět v žádné knihovně.

Vilém Babič, Karlovy Vary

O této knize jsem se dozvěděl na internetu a nebyl jsem zvyklí číst knihy,ale přesto jsem se rozhodl ji zakoupit a byla to asi nejlepší věc co jsem za dlouhá léta udělal.Kniha mi přinesla spoustu nových informací a ve spoustě mně také utvrdila a jsem velmi rád,že jsem si ji přečetl.Díky této knize jsem opět v knihách objevil kouzlo a zařadil je do předností mého života.Děkuji autorovi,že si dal takovou práci a vytvořil tuto knihu.

František Pešina, Jaroměř

Dobrá kniha, už podle názvu se mi hned zalíbila. Hodně věcí jsem věděl, už dříve jsem si našel na internetu. Třeba na televizi se nedívám už téměr 3 roky vůbec, to je všeobecně uznávaná manipulace, ale kdejakou blbinu na internetu hned čtu a koumám, pojem informační balast mě dost vystrašil a také dost obohatil. Koupil jsem si tuhle knihu, protože se zrovna snažím začít podnikat a doufal jsem, že mi pomůže v mém rozhodování a pomohla. Určitě tuhle knihu doporučím dál, mým podobně smýšlejícím kamarádům. :)

Dušan Válek, Valašské Meziříčí

Kniha není typickým návodem ve stylu ´10 rad jak se stát miliardářem´. Autor popisuje a shrnuje aktuální stav dnešní společnosti, především české, což je dobře. Některé fakta jsou známé více, jiné méně, každopádně je potřeba je brát v úvahu, což prozatím většina nedělá, protože je nezná, a proto bude dobře, pokud si ji přečte co nejvíce lidí a zařídí se podle toho. Čím více spoluobčanů pochopí o co na tom světě jde a přizpůsobí tomu své každodenní žití, tím více posílíme naše osobní i společné štěstí a posílíme svoji schopnost uplatnit svůj tvůrčí potenciál. Při současném stavu věcí totiž není snadné přijít s něčím novým, nebo prostě dělat, co nás baví a to určitě k pocitu štěstí a naplněného života nevede. Kniha pomůže čtenáři získat obecný nadhled na fungování společnosti a možná i vyhnout se některým zásadním životním omylům.

Ivo Beneš, Králův Dvůr u Berouna

Tuto knihu jsem přečetl během tří dnů od jejího zakoupení a během čtení jsem si podtrhoval různé pasáže, které mne zaujaly. Kniha je napsána velmi srozumitelnou formou, je čtivá a podpořena řadou lehce ověřitelných faktů. Ne se vším, co je v knize psáno jsem souhlasil. Nicméně s většinou ano. Rozhodně nelituji peněz, které jsem za ni vydal (koupil jsem si papírovou verzi). Myslím si, že řadě lidí by tato kniha mohla pomoci s nalezením jich samých v tomto nejistém světě. Také doufám, že by lidi mohla pohnout ke studiu k životu velmi potřebných věcí jako je např. rychločtení, racionální čtení…., time management, studium angličtiny atd. Zkrátka k rozvoji osobnosti.

Petr Goldmann, Kyjov

Alternativní možnost pro ohodnocení knihy